Dobrodružstvo v lietadle

Správny čas
Mali by ste si vybrať čas, keď sa pred toaletou nevytvárajú rady a nikomu nebude nápadné, že sa dvere dlho neotvárajú. Okrem toho, nebudete zbytočne rušení búchaním pasažierov alebo letušiek. Takže, určite nie po podávaní jedla, vtedy nasleduje rušná hodinka.

cestujíci v letadle.jpg

Čo tak využiť chvíľu po štarte?
Skúste sa stretnúť na toalete vtedy, keď lietadlo už naberá výšku. Počúvajte krátke pípnutia, ktorými sa letušky riadia. Prvým dáva kabína najavo, že letová hladina je už takmer dosiahnutá a letušky už môžu bezpečne pripravovať kávu a čaj. Signalizácia, že máte ostať zapásaní, ešte svieti, ale posádka sa už postaví a hneď ako zmizne vo svojich priestoroch, prichádza vaša chvíľa. Vyberte si toaletu čo najďalej z dohľadu letušiek a každý osobitne sa na ňu rýchlo vytraťte. Máte na to pár minút, kým sa letušky a stewardi dostanú s vozíkmi medzi pasažierov a začnú ponúkať občerstvenie.
Urobte to cez film
Opäť sa vykradnite na toaletu po jednom, prvý z vás by mohol odísť asi pätnásť minút po začatí filmu. Väčšina pasažierov ho bude sledovať, nebudú sa pohybovať v uličkách a nevšimnú si, že čas, ktorý strávite mimo svojho sedadla, je o niečo dlhší…

vzlet letadla.jpg

Choďte rovno na vec!
Sklopte vrchnú dosku na toalete a očistite ju. Pokojne ju vysteľte aj papierom, aby ste sa necítili nečisto. Najlepšia a najbezpečnejšia je poloha, keď si partner sadne na dosku a vy naňho. V tejto pozícii by ste mali udržať stabilitu aj v prípade, že sa lietadlo dostane do turbulencií. Buďte rýchli a tichí, tu na predohru, dohru a iné nežnosti nie je čas. Keď je po všetkom, nenápadne jeden po druhom vyjdite z toalety. Ak to nejde, jeden z vás sa musí tváriť, že mu bolo zle, pretože sex na toalete mnohé letecké spoločnosti zakazujú a pokutujú.
Určite to bolo vzrušujúce
Určite to bolo vzrušujúce a sexi, tlačiť sa na seba v úzkej miestnosti- čo je naozaj zábavné, pretože počas vzlietnutia ste sa isto aj poudierali. No keď už máte po tom, určite sa len na tom po zasmejete a poviete si čo ste vyviedli. Áno je to šialené a bláznivé, ale bolo to super skúsenosť a zážitok navždy, na ktorý môžete vždy so smiechom zaspomínať. Ak chcete zažiť takúto zábavku neváhajte to vyskúšať, ale dávajte si ovšem pozor aby ste sa nedostali do nejakých šlamastík.

Ohodnoťte příspěvek