Najkvalitnejšie LED žiarovky pre váš domov

LED technológia je na trhu už niekoľko rokov. Okrem veľmi populárnych LED pásikov však existujú aj LED žiarovky. LED žiarovky majú mnoho výhod. Šetria energiu aj Vašu peňaženku. Oproti iným alternatívam majú dlhú životnosť, čo z nich robí veľmi ekologickú voľbu. Výhody pocítite takmer okamžite a miera vyššia vstupná investícia sa Vám veľmi rýchlo vráti. Medzi najčastejšie využívaným druhom patrí LED žiarovka s päticou E14.

led osvetlenie

Jednoducho môžete obyčajné žiarovky vymeniť za tento typ vďaka úzkemu, 14 milimetrovému závitu. Je vhodná do všetkých druhov svietidiel. V našom širokom sortimente nájdete mnoho druhov a variant LED žiaroviek. Vyberte si podľa ich výkonu ale aj podľa dizajnu tak, aby sa Vám čo najviac hodili do Vášho domova a miestností. Aby ste si vedeli ľahšie vybrať, pri každej ponúkanej žiarovke nájdete aj jej ekvivalent s výkonom obyčajnej žiarovky. Naše LED žiarovky využívajú technológiu, ktorá sa stará o to, aby neblikali alebo po zhasnutí stále jemne nesvietili, čo sa stáva pri LED žiarovkách od iných predajcov. Stavte preto na kvalitu a na CCC driver technológiu, ktorá z našich žiaroviek robí skutočne kvalitný produkt. Pri LED žiarovkách je samozrejmý výber farby svetla. Ide o teplý, neutrálne alebo studený odtieň bielej. Každý odtieň sa hodí na osvietenie inej miestnosti, lebo každý im dodáva inú atmosféru.

led žiarovky

Teplá farba sa používa do obývacích izieb, ktoré sú určené na relax. Biele sú zas vhodnejšie do pivničných priestorov alebo kancelárií. Ak hľadáte kompromis medzi týmto dvoma, určite si zvoľte neutrálnu bielu. Samostatnou kategóriou je Dual-White žiarovka. Tá je zvláštna tým, že je možné nastaviť jej farbu na studenú, teplú alebo neutrálnu pohodlne, pomocou diaľkového ovládača. Môžete si teda navoliť farbu podľa Vašej aktuálnej potreby. Žiarovku je možné aj stlmiť, čím Vám poskytne dokonalú úroveň osvetlenia potrebnú pre danú miestnosť. Jedine ledprodukt Vám poskytne najkvalitnejšie LED žiarovky e14 Ledprodukt.