Vneste svetlo aj tam, kde to doposiaľ nebolo možné

O tom, že LED svetelné zdroje prebrali žezlo a stali sa veľmi obľúbené v ktoromkoľvek priestore, či už je to v domácnostiach, v kanceláriách, na športoviskách, v obchodných priestoroch alebo v exteriéri dnes nikto nepochybuje. Ide totiž i veľmi všestranné, energeticky nenáročné a k životnému prostrediu prívetivé typy osvetlenia, navyše s dlhou životnosťou a výkonom, ktorý ich predurčuje na použitie aj ako hlavný zdroja svetla.

 

kitchen-89021_640

 

Spomedzi všetkých druhov LED svetiel kam patria panely, reflektory, žiarovky či trubice, sú v súčasnosti ťahúňom LED pásiky. Vďačia za to všestrannému využitiu a variabilite, ktoré umožňujú ich inštaláciu aj na miestach doposiaľ nedostupných. Každý zákazník si osvetlenie kuchynskej linky Ledprodukt ho môže aplikovať tam, kde sám uzná za vhodné, jeho inštalácia je totiž celkom jednoduchá a rýchla. Radíme ich do kategórie dekoratívnych, ale skvelo si splnia úlohu aj vo funkcii hlavného zdroja svetla. Vybrať však treba správny typ SMD diódy, zodpovedajúci svetelný tok a tiež farebné spektrum. Použitie je mnohostranné, od osvetlenia poličiek, zrkadiel, obrazov či sadrokartónových podhľadov až po osvetlenie kuchynskej linky. Dá sa ukryť do lišty, ktorá je nenápadná a nijako tak nenaruší štýl interiéru. Tu môže každý zákazník popustiť uzdu svojej fantázii.

light-emitting-diodes-108431_640

Ovládanie LED svetiel je možné diaľkovým ovládačom, ktorý ho zapne a vypne, ale zmení aj intenzitu osvetlenia podľa momentálnej potreby. Na Slovensku ich ponúka spoločnosť LEDproduct s.r.o. Na výber majú tri základné typy bielej farby: teplá, studená a neutrálna, no ak chcete mať všetky tri, zadovážte si systém DUAL-WHITE, ktorý umožňuje prostredníctvom ovládača zmeniť odtieň farby od teplej cez neutrálnu až po studenú. No v prípade, že vám len biela farba nestačí, zvoľte si RGB alebo RGB-W pásiky. Dokážu totiž namiešať farebný mix podľa toho, ako sa vy rozhodnete a dokonca si môžete zvoliť aj farebné efekty či prechody cez celé spektrum farieb, všetko pomocou diaľkového ovládača.

 

Každý z LED pásikov je možné pripevniť k podkladu obojstranne lepiacou páskou na zadnej strane, čím sa stávajú flexibilné s možnosťou použitia na vytvorenie hry farieb a svetelných efektov.

 

 

5/5 - (1 vote)