Erotická masáž? Prečo nie, veď má svoje pozitíva!

Existuje pomerne veľa atraktívnych spôsobov, akými sa dá spestriť sexuálny život. Konkrétnejšie existujú rôzne praktiky, ktoré sa dajú vyskúšať a nie, nemusí ísť o nejaké extrémne „úchylky“, ale napríklad o takú veľmi príjemnú erotickú masáž.

A v tomto smere máme na výber takisto niekoľko možností, či už sa rozhodneme praktizovať ju vo svojom partnerskom živote, alebo chceme skúsiť jej profesionálnu formu a vyskúšať niektorú zo služieb ako erotic massage v našom hlavnom meste. Môžeme ju tak deliť na amatérsku a takú, ktorú dokážete praktizovať aj vo svojom súkromí, alebo naopak vravieť o dostupných službách s originálnou ponukou a postupmi, ktoré sú tajomstvom každého podniku.

modelka, erotika

  • Tieto možnosti sa však nakoniec dajú skombinovať. Ak s tým bude partner/ka súhlasiť, určité „know-how“ sa naučíte a na vlastnom tele zažijete v tantra salóne, pričom konkrétne postupy nakoniec môžete praktizovať vo svojom partnerskom živote.

V partnerskom živote sa takýto štýl masáže ideálne uplatní ako vzrušujúca predohra. Pretože sú to práve dotyky, čo dokážu vyvolať erotickú vášeň a faktorom sú najmä erotogénne zóny na našom tele, ktorým sa budú tieto senzuálne dotyky venovať.

  • Spoznaním a pochopením tantra alebo erotickej masáže si obohatíte sexuálny život.

ženské siluety, srdce, plameň

Aby sme teda význam erotických masáží zhrnuli stručne, skúsme ju charakterizovať niekoľkými vetami.

Môže sa radiť do kategórie nuru alebo tantra masáž a byť dostupná v tantrických salónoch, respektíve vykonaná s profesionálnou technikou. V salóne vás čaká tiež čisté prostredie prispôsobené daným službám, nechýba úvodná kúpeľ a rituál namaste.

Na druhej strane sa dá pri dostatočných znalostiach využiť ako erotická predohra v súkromí partnerov, avšak nemusí ísť len o predohru, ale takisto môže byť samostatným aktom. Pri jej realizovaní je však vhodné uvedomiť si, že jej cieľom nie je rýchle dosiahnutie sexuálneho uspokojenia, ale skôr postupné uvoľnenie sexuálnej energie.