Gélové nechty pre každú ženu

Ste typ ženy, ktorá musí mať upravenú každú časť tela? Alebo si na vzhľad až tak nepotrpíte a jediné čo absolvujete je návšteva kaderníčky? Na žene by však mali byť samozrejmosťou aj upravené nechty. Mnoho žien nebaví pravidelné lakovanie nechtov. Lak sa časom a najmä manuálnymi prácami ničí a ošúpava. A ošúpaný lak na nechtoch vyzerá ešte horšie ako nechty nenalakované. Lak však nie je jedinou možnosťou ako docieliť upravené nechty. Oveľa viac populárnejší je gél. Gélové nechty vám pohodlne urobia v salóne alebo navštíviť môžete svoju nechtárku. Gélové nechty si však v dnešnej dobe jednoducho urobíte aj doma.

gélové nechty

Chce to len trochu zručnosti a gélovú sadu. Nech už si zvolíte akýkoľvek spôsob, gélové nechty sú na žene sexi. Výhoda gélových nechtov je najmä ich trvácnosť. Gélové nechty vám vydržia aj 4 týždne. Gél však vyrastá s vašim nechtom a preto je vhodné ich po určitom čase, kedy už vidieť výrazné odrasty vymeniť. Na výrobu gélových nechtov sa používajú profesionálne gély na nechty a samozrejme UV lampa. Práve vďaka UV lampe gél na vašich nechtoch zatvrdne a bude stále ako nový aj pri ťažkej manuálnej práci. To mnoho žien miluje. Dáte si urobiť nechty a máte ich stále dokonalé.

gélové nechty

Gélové nechty môžete mať umelé, ale aj na svojom nechte. Gélové nechty neznamenajú hneď dlhé, umelé pazúry. Gél veľmi dobre drží aj na vašom nechte. Farby a prevedenie gélových nechtov je len na vašej fantázii. Moderné sú stále obyčajné jednofarebné nechty. Červené či čierne nechty nikdy neomrzia. Takisto sú veľmi moderné namiesto klasickej francúzskej manikúry ombré nechty. Gélové sady na doma, profesionálne gélové sady, množstvo farebných ale aj neutrálnych gélov a všetko čo potrebujete na kvalitné gélové nechty nájdete na d.nails.sk. Navštívte internetovú stránku d-nails.sk a zaľúbte si aj vy gélové nechty.