Stačí tak málo!

Pokiaľ ste vždy túžili o prepojení interiéru s exteriérom, pokiaľ ste vždy túžili po krásnej teraske na ktorú budete môcť vidieť cez pre-sklenené dvere, pokiaľ ste vždy túžili o veľkej záhrade na ktorú sa budete môcť každý večer pozerať, pokiaľ ste túžili len tak ležať a pozerať sa na hviezdy, bez toho, aby ste museli odostrieť závesy, bez toho, aby ste museli otvárať dvere, či okno, tak vieme, čo budete to, po čom budete túžiť teraz!

posuvné dveře

Splňte si Vaše sny s posuvnými sklenenými dvermi!
Prišiel čas, kedy si môžete zariadiť Váš interiér ako chcete. Nemusíte sledovať inšpiratívne fotky a cestovať stovky až tisícky kilometrov, aby ste si svoj sen s pohľadom na nočnú oblohu, či prekrásnu záhradu museli plniť!
Sklo je priesvitný materiál, ktorý spĺňa všetko, čo potrebujete! Navyše posuvné sklenené dvere Vám ušetria veľa času so zbytočným otváraním za kľučku. Tento krát si môžete zobrať do jednej ruky koláč, do druhej kapučíno a niekde vopchať ešte obľúbený časopis a vyjsť si na svoju prekrásnu terasu!

Ďalšou výhodou sklenených dverí je, že prepúšťajú denné svetlo, takže sa môžete ráno budiť pošteklením nosu slnečnými lúčmi. No neznie to ako z rozprávky?
Cena týchto dverí je v porovnaní s inými, bežnými materiálmi takmer neporovnateľná! Je omnoho nižšia a pokiaľ sa rozhodnete kúpiť si sklenené posuvné dvere u Nás, tak ušetríte ešte viac!

dveře posuvné

Tieto dvere sú čarovné!

Dokážu totižto oddeliť dve miestnosti, ale pritom ich nechať stále prepojené. Takto tieto dve miestnosti vytvárajú spoločný príbeh a prekrásne dotvárajú celkový design domu!
Zahrajte sa s fantáziou a navrhnite si vlastný vzor, ktorý ich vzhľad ešte viac dotvorí!
N jedných dverách môže byť kvetina, na druhých slnko, na tretích stromy a tráva, a takto sa bude vytvárať ďalší príbeh, ktorý budú Vaši najbližší vždy radi objavovať. AJ neskutočné sa môže stať skutočným!