Zábava je pre každého niečo iné

Každý z nás si raz za čas oddýchne a odreaguje sa od okolitého sveta. Istou formou odreagovania sa je zábava, ktorá nás dokonale uvoľní a my tak zabudneme na všetky starosti. Pre každého je to však niečo iné a líši sa to. Je to prirodzené, každý sme iný a každý z nás preferuje iný tip zábavy. Niektorý sú kontroverznejší iný zase liberálnejší. Ľudia sa od seba odlišujú a inak to nie je ani pri tom ako sa zabávajú.

koncet

Sú ľudia, ktorý preferujú aktívny tip zábavy ako napríklad rôzne typy športov ako aj adrenalínové športy. Sú to veľmi extrovertný ľudia, ktorý sa taktiež radi zabávajú zo svojimi priateľmi. Chodia na rôzne akcie, party či festivaly. Zábava pre nich predstavuje naplno využití čas, ktorý je plne nabitý aktivitou. Preferujú rôzne výlety, cestovanie a vytváranie si zážitkov na celý život. Určite teda netrávia veľa času osamote. Väčšina z nich má prirodzený „dar“ byť stredobodom pozornosti. Je to pre nich istá potreba, ktorú si potrebujú naplniť.

No a potom sú tu taký ľudia pre ktorých je zábava úplne iný pojem. Sú to teda prevažne introverti. Pre nich je zábava niečím úplne iným. Radi trávia čas osamote napríklad s dobrou knihou alebo pri filme. Preferujú pokojnejší tip zábavy. Nevylučuje sa, že to môže byť šport akurát je o niečo pokojnejší ako napríklad joga alebo pilates. Taktiež sa nevylučuje, že trávia čas s priateľmi, no majú ich menej ale o to viac hlbšie vzťahy s nimi majú. Nepotrebujú divoké akcie plné ľudí o to viac si užíjú čaj alebo kávu vo svojom obľúbenom podniku s dobrým priateľom.

publikum

Ako sme si už napísali, zábava sa teda veľmi odlišuje u jednotlivých ľudí. Je to len na vás, čo je pre vás zábavné. Nemusíte sa vôbec trápiť nad tým, že preferujete niečo iné. Je to úplne prirodzené. Podstatné je aby vás to napĺňalo a nemali by ste sa zaoberať ostatnými. Čo si vyberiete je len na vašom rozhodnutí.