4 tipy na zlepšenie erekcie

Erekcia, to je vec, ktorá trápi nie jedného muža, no aj jeho partnerku. Preto by som vám rád prezradil niekoľko vecí, ktoré v rámci tejto oblasti pomohli mne, a to celkom zásadným spôsobom. Na niektoré rady ste už možno natrafili, niektoré sa vám môžu zdať zvláštne, niektoré budú pre vás možno i úplnými novinkami, a niektoré možno u vás absolútne nezafungujú.Siluet muža a ženy, ktorí sa bozkávajú

V každom prípade, ide o moje osobné skúsenosti a postrehy, žiadny lekársky či vedecký výskum. Preto s z nasledujúcich riadkov vezmite to, čo sa vám bude páčiť a čo bude efektívne aj vo vašom prípade.

  1. Na erekciu myslite v predstihu

Keď presiahnete vek päťdesiat rokov, erekcia sa začne zhoršovať. Netvrdím, že je to vryté do kameňa, no vo väčšine prípadov je to presne takto. Ak chcete, aby vaše snahy na zlepšenie erekcie boli čo najúspešnejšie, začnite na nej pracovať už predtým, ako sa objavia prvé problémy, teda po tej päťdesiatke na erekciu už myslite.

  1. Nebojte sa tabletiek

Ani ja sám nie som nejaký zástanca toho, aby človek do seba pchal chémiu, no keď to inak nejde, aj tabletky na erekciu dokážu človeku veľmi pomôcť. Osobne si myslím, že je lepšie žiť v pohode, mať sex a netrápiť sa erekciou, ako sa ňou trápiť každučký deň. za seba môžem odporučiť Cialis a tiež známu Viagru.Muž v slnečných okuliaroch robí grimasy

  1. Trénujte

Trénujte, tým má na mysli to, aby ste mali sex, keď to ide a aby ste sa tiež hýbali, teda športovali. No a na škodu nie sú ani špeciálne cviky na posilnenie panvového svalstva. Nájdete si ich na internete, nie je to nič náročné a fakt to pomáha.

  1. Zapracujte na vašom libide

Libido a erekcia idú spolu ruka v ruke, takže sa nespoliehajte na to, že s libidom nemáte žiadne problémy. čím viac budete pred a pri sexe vzrušení, tým lepšie na tom bude aj vaša erekcia. Pomôžte si ako sa dá, afrodiziakami, videami, pomôckami či kostýmami, proste čímkoľvek, čo funguje na vás.