Aké fotky pridávať fotky na Instagram?


Tipy, ktoré vám pomôžu stať sa populárnejšími na Instagrame nájdete na – .
V tomto článku si priblížime, s akými fotkami sa stane váš profil atraktívnejší, teda na aké fotky dostanete najväčší počet srdiečok.

instagram

1. Fotky s domácimi maznáčikmi
Veľa známych osobností je dôkazom, že tento typ fotiek je nadmerne obľúbený. Vďaka svojmu zvieratku, vzbudzujete pocit citlivosti, celkovo fotka pôsobí milšie. Dá sa povedať, že práve váš psík, mačička alebo iný maznáčik vám zaručí väčšiu popularitu.

2. Fotky z dovolenky
Ak ste pri mori alebo pri nejakej známej svetovej pamiatke, ako je napríklad Eiffelova veža, nezabudnite sa odfotiť. Je však dôležité, aby hlavným bodom fotografii ste boli vy. Najlepšie urobíte, ak ľudí popiskom upútate na miesto, kde ste, teda ktoré je vidno v pozadí.

přáteleé

3. Vyhýbajte sa fotiek s kamarátmi alebo rodinou
Práve týchto fotiek väčšina z nás pridáva najviac. Avšak bolo dokázané, že tieto fotky znižujú záujem o zvyšok vášho profilu, teda prichádzate o srdiečka, ktoré by ste mohli dostať na inú fotografiu. Samozrejme to platí iba ak ich pridávate príliš veľa a často.

4. Pôsobte tajomne
Vyvolajte u vašich sledovateľov zvedavosť. Pridajte fotku, kde ste napríklad chrbtom k objektívu alebo na ktorej nie je úplne jasné, čo robíte. Nezabudnite pridať nejaký zaujímavý hashtag.

5. Fotky jedla nie sú správnou voľbou
Pamätáte na ošiaľ, keď fotky jedla boli všade ? Aj keď tematický profil je cestou ako získať viac sledovateľov, tieto fotografie nezískavajú toľko srdiečok ako fotky osoby. To znamená, že ak vám ide o počet srdiečok, urobíte lepšie ak odfotíte namiesto tanieru seba.

Nezabudnite, že aj iné faktory ovplyvňujú od koľkých ľudí srdiečko dostanete:

  • Čas

Ak postnete v správny čas, vašu fotku uvidí viac ľudí. Prieskum dokázal, že najviac užívateľov reaguje v stredu od 15 do 18, preto by ste mali pridať fotografiu práve v týchto hodinách.

  • Verejný profil

Čím viac ľudí sa môže dostať k vášmu profilu, tým lepšie. Nastavte si preto profil ako verejný.

  • Zaujímavé popisky a hastagy

Nehanbite sa ľudom povedať príbeh, budú vás milovať. Upútajte na seba populárnymi hastagmi. Nebojte sa experimentovať.