Darček pre muža

Problém však niekedy nastáva vo vzťahu, kedy nápadov na darček pre priateľa či priateľku už nie je po pár rokoch randenia toľko ako by sme potrebovali. U žien je to jednoduchšie, vždy sa potešia oblečeniu či kozmetike. Pre muža je však nájsť vhodný dar niekedy ťažšie ako sa zdá. A ešte keď vám povie, že nič nechce alebo sa špeciálne ničomu nevenuje, neviete čo mu vybrať. Ktorý darček je teda univerzálny pre priateľa či manžela?

peněženka
 
Parfum                                   Príjemná voňavka poteší každého partnera. Ak už naozaj neviete čo, parfumom nič nepokazíte. Jedine na čo by ste mali dbať, je vkus vášho priateľa. Či už korenistú alebo športovú, podľa rebríčkov top vôni určite vyberiete tu správnu. Medzi najobľúbenejšie patrí One Million či väčšina Hugo Boss vôni.
 
Hodinky                                  Niekde sa uvádza, že hodinky ako darček nie sú vhodné. Muži však takýto darček vždy radi privítajú. Nejeden muž ma záľubu v kvalitných, elegantných hodinách. A dnes hlavne zabodujete so Smart hodinkami, ktoré sú najmä pre športovca tou najlepšou voľbou.
 
Peňaženka                              Kvalitná, kožená peňaženka je to práve pre každého chlapa. Známou značkou Bugatti nič nepokazíte. Peňaženka je praktická vec, ktorá sa vždy zíde, preto sa nemusíte báť, že ostane ležať na poličke. Ďalšie kvalitné pánske peňaženky, s ktorými zabodujete sú od Tommy Hilfiger či Calvin Klein. Pokiaľ vyslovene neviete, že obľubuje hnedú kožu, investujte radšej do čiernej klasiky.

parfém
 
Hobby                                     Najjednoduchšie to majú ženy, ktoré vedia, že ich partner má nejakú záľubu, hobby či aktívne sa venuje športu. Pokiaľ ho bavia autá, poťahy či autorádio určite potešia. Ak je domáci majster, vtáčka, kosačka či sekerka si nájde v dielni hneď svoje miesto. A najlepšie je, ak mu môžete vybrať športové doplnky. Viete čo na svoj šport potrebuje a ak nie, proteínom nič nepokazíte. Niekedy len stačí svojho partnera počúvať a možno vám sám prezradí čo potrebuje.