Americký štýl ktorý sa Vám zapáči

Už Vás nebaví stále ten istý štýl kuchyne a chcete poriadnu zmenu ? Pripravte sa ! Prichádza kuchyňa v Americkom štýle ktorá sa Vám určite zapáči . Aby ste dosiahli efekt americkej kuchyne musíte zmeniť tieto prvky vo vašej kuchyni.

kuchyň
 
Podlaha
Máte klasickú podlahu ? Čo tak vymeniť ju za takú ktorá sa podobá na koberec. Stačí ak nájdete podlahu ktorá má  vzor ako koberec.  Takáto podlaha zmení nielen štýl vašej kuchyne, ale aj kúpeľne či pred sieň.
 
Ak chcete aby Vaša kuchyňa vyzerala špeciálne Americký nechajte si trám. Američania majú radi všetko z dreva , a nechávajú sa skôr inšpirovať drevom . Avšak nemáte v kuchyni trám nič sa nedeje. V drevenom štýle sa dá pokračovať aj bez neho.
Ale keď už hovoríme o dreve , musíme spomenúť aj kuchynskú linku ktorá sa v tomto duchu nechá niesť. Drevená kuchynská linka má síce kratšiu životnosť , ale dobrou a  poriadnou starostlivosťou si životnosť dreva predĺžite. Ešte v dreve nachvíľu ostaneme , a pozrieme sa aj na osvetlenie. Je jasné že veľké množstvo svetla na drevo má negatívny vplyv. Môže vzniknúť požiar. Ale aj na to je riešenie . Ak používate drevenú kuchynskú linku , je dobré ak máte na kuchynskej linke bodové úsporné svetlá ktoré neohrozujú Vašu domácnosť.
 
Obklad
Na umývačke je vždy miesto , ktoré musíte zaplniť. Môžete použiť akékoľvek spôsob vkladanie obkladačiek. Nič s tým nepokazíte a navyše , môžete tým vylepšiť efekt kuchynskej linky. Čo sa samozrejme farebnej kombinácie a vzorov obkladačiek týka samotných výber je na Vás.

podlaha
 
Farba
Do drevenej kuchyne pasujú dve farby . A to zelená a modrá. Tieto bledé farby dodajú Vašej kuchyne svetelnosť a  posledný šmrnc celej kuchyne. Samozrejme že svoju kuchyňu môžete doladiť rôznymi dekoráciami či praktickými pomôckami , ktoré môžu byť vo vašej kuchyni užitočné. Tak čo páči sa Vám tento americký štýl ? Samozrejme že ďalšie detaily si už doladiť podľa svojho vkusu , tak aby ste sa vo svete kuchyni cítili dobre a útulné.