Oáza pokoja čaká na každého z vás

Do salónov chodíme kvôli službám ako sú kaderníčky, manikérky či krajčírky alebo vizážistky, cieľom týchto návštev je nechať sa upraviť, zdokonaliť svoj výzor či upraviť vlasy alebo odísť odtiaľ s novými šatami. Masážne salóny tiež poskytujú určitý druh služby, a tou masáž, ale v podstate trocha inú ako ju poznáme bežne.

Zvodná žena vo vani

Tantra bratislavatantra.sk spa sú miesta v Bratislave, kde sa môžete uchýliť pred svetom, ak hľadáte vzrušenie, zážitok iného typu či rozptýlenie v spoločnosti pekných dievčat, navyše aj šikovných, ktoré vám pomasírujú celé telo vrátane intímnych častí. Dievčatá sú na profesionálnej úrovni, majú šikovné ruky, ktoré dokážu priviesť zákazníka k vyvrcholeniu masážou a príjemnými, vzrušujúcimi dotykmi. Ak to chcete vyskúšať, objednajte sa aspoň hodinu vopred, môžete aj online, pri objednávaní si zvoľte aj typ masáže a tiež masérku, ktorá sa vám bude venovať.

Salóny sa nazývajú aj oázy pokoja, a niet divu, v pokojnej atmosfére, kde znie exotická hudba a šíria sa príjemné vône, prídete na iné myšlienky, zabudnete na problémy a dosiahnete aj stav maximálneho vzrušenia. Do salóna však nemajú povolený vstup ľudia pod vplyvom alkoholu či omamných látok alebo s vírusovými či kožnými chorobami. Po príchode sa vás ujme vybraté dievča, ponúkne vám čaj alebo kávu tiež sprchu, prezlečie vás do sárongu, a potom už môže začať samotný rituál.

Príjemné dotyky maséra

Tantra je spojenie tela a ducha, neznamená sex. Masérky vám poskytnú iba kvalitnú tantrickú masáž, tú, ktorú si vyberiete pri objednávaní, napríklad klasik, body, secret dark, masáž rain mutual (s maznaním), double body, special, masáž pre páry, couple či magic, špeciálne pre muža od muža je určená euphoria tantra a veľa iných. Trocha odvážnejšie znie masáž lingamu, ktorá vás dostane do varu a až k vyvrcholeniu. Šikovné dievčatá urobia všetko preto, aby ste zažili maximálnu rozkoš a na to využívajú aj svoje prsia, ústa, ruky či nohy, ale aj celé telo. Po skončení masáže sa vám v salóne poďakujú za návštevu, opäť si môžete vychutnať sprchu a chvíľu vstrebať všetko, čo ste prežili, a pri odchode sa s vami rozlúčia pozdravom „namaste“ a malým darčekom.