Bez trička ani na krok

Dlhé postávanie pred skriňou a premýšľanie nad skladbou outfitu je našou rutinou takmer každé ráno, ale niekedy je dobré netrápiť sa a staviť na jednoduchosť, ale za to efektívnosť oblečenia, ktoré pozostáva z trička a nohavíc alebo sukne. Ide o tradičné spojenie dvoch základných prvkov šatníka, no výsledok môže byť stále iný. Záleží totiž na tom aký tvar, štýl či farebnú kombináciu odevov si zvolíme.

Bez rukávov a krátky strih

Všetky odevné značky si veľmi dobre uvedomujú, čo tvorí náš odev, ktorý nosíme bežne počas pracovného dňa, preto sa v každom z ich portfóliu nachádzajú tieto základné časti šatníka mužov aj žien. Šijú ich z najrozličnejších materiálov, reflektujúcich požiadavky spotrebiteľov na nekrčivosť, stálosť tvarov a farieb, ľahkú údržbu, udržateľnosť, ekologickosť a primerané ceny. Tričká majú neskutočné možnosti tvorby štýlov, strihov, čo umožňuje každému zákazníkovi siahnuť po tom najvhodnejšom práve na jeho postavu či preferovaný štýl.

BIG STAR sa v tvorbe módy orientuje na bežného zákazníka, ktorý potrebuje byť každý deň oblečený pekne, štýlovo, za dostupné ceny a v primeranej kvalite. Oblečenie sa totiž častým nosením opotrebúva, treba ho prať, čo môže spôsobovať znižovanie kvality materiálu a blednutie farieb. Na tričko to kladie značka BIG STAR dôraz a spotrebiteľovi ponúka kvalitu za dobré ceny.

Žiarivé farby priťahujú pohľady

Tričká si u nich nakúpia všetci, s krátkymi rukávmi či na ramienka sú sprievodcom počas sparných dní, z ľahkých a vzdušných látok, v pekných, oku lahodiacich pastelových farbách alebo vzorované, zaujímavé sú aj originálne kombinácie viacerých druhov materiálov, logá a potlače, grafické vzory či zdobenie. Okrem tradičných strihov sú populárne oversize kúsky, na jedno rameno, s golierom alebo lodičkovým či véčkovým výstrihom a mnoho iných trendových tričiek.

Skombinovať tričko s iným kúskom oblečenia je veľmi ľahké, pretože je to možné na tisíc spôsobov a každý bude jedinečný. Treba si však zaobstarať kvalitu a trendoví budete za pár minút.