Vlasy odhalia viac ako by ste čakali

Psychológovia tvrdia, že farby, ktoré si vyberáme pri kreslení odzrkadľujú našu osobnosť a dušu. Niekto kreslí na papier, niekto svoje ja vyjadruje pomocou svojej vizáže. Vedeli ste, že vlasy vypovedajú o svojej majiteľke tak veľa? Že nie? Poďme sa na to spolu pozrieť! Možno aj vás, pánov, zaujme článok. Schválne, sedí to na vás či vašu partnerku?
Hnedovlásky sú asi najpočetnejšie tak začneme nimi. Ich vlasy sú rôznych odtieňov hnedej a ich život býva stabilný. Túžia po svojej rodine, pevnom zázemí, sú predčasne zrelé a vedia byť aj veľmi elegantné (ak chcú). Milujú svojho partnera, ale svoju vášeň si nechávajú pre romantické chvíľky doma. Svoju vášeň pre čokoľvek neprejavujú okato, skôr v súkromí.ženy.jpg
Oči každej z nás upútajú aj ryšavky. Ich vizáž priam kričí: Som slobodná, voľná a nespútaná! Ryšavé ženy sú veľmi vynaliezavé, impulzívne a všetko robia s akýmsi vnútorným ohňom, ktorý nikdy nezhasína. No pozor! Vraví sa, že vzťahy a vernosť v nich im nie sú úplne vlastné.
Blondínky sú už úplne iná káva. To je akoby ste porovnávali dobré jesenné latté a teplý zelený čaj. Muži priznajte sa, kto z vás nepomôže blondíne v núdzi? Neverím, že niekto odolá! Vraj si tieto ženy uľahčujú životnú cestu farbou svojho hára. Idú si za svojim nie len v pracovnom, ale aj v osobnom živote. Neverte však povere, že žltovlásky sú hlúpe! Nie farba vláskov rozhoduje, ale to, čo má človek v hlave!blondína.jpg
A nakoniec tu máme čiernovlásky. Aj vo vás čierna farba vyvoláva pocit tajomna? Tie, ktoré sa skrývajú za tmavý záves mávajú okolo seba veľa ctiteľov. Možno je to ich nevypočítateľnosť alebo tá vec, ktorá mysticky priťahuje všetkých naokolo. Ich vyžarovanie nie je jednoznačné. Čiernovlásky však vedome nechcú priťahovať pozornosť a sú skôr šedé myšky sediace v kúte. Keď ich už vytiahnete do spoločnosti, vykľujú sa z nich skvelé vtipné spoločníčky, ktoré očaria nie jedného. Ich srdcia potrebujú dobývať.