Sloboda pre váš dom či byt. Jedine so sklenenými dverami.

Sklenené dvere posuvné nie je to, čo veľmi často vídame v tamojších domácnostiach. Niekto možno nevie, že takýto netradičný prvok v interiérovom dizajne existuje, pre iného je to príliš extravagantná záležitosť. Sklo v nás evokuje pocit krehkosti a nestabilnosti, ak je niečo vyrobené zo skla, snažíme sa k tomu pristupovať s opatrnosťou. Mnohí preto volia materiály, ktoré už na prvý pohľad hovoria o svojej odolnosti. Drevo, kameň, plast. Avšak keď si vezmeme napríklad dvere. Po drevených dverách siahne každý druhý, nie je to nič nové a zaujímavé. A niekedy dokonca aj v otázke odolnosti často klamú telom. Mať sklenené dvere samozrejme prichádza s určitým rizikom. Ak máte deti, ktoré rady vystrájajú, sklenené dvere im ľahko môžu padnúť za obeť. Treba si však uvedomiť, že technológia pokročila, a preto aj moderné sklenené dvere, ktoré nájdete v súčasnej ponuke, už čo to vydržia. Sklenené dvere posuvné dodávajú každému priestoru ducha elegancie a nadčasovosti.

Posuvne_dvere

Ak potrebujete predeliť dve miestnosti, ale zároveň zachovať určitú spojitosť a nie úplnú izoláciu, so sklenenými dverami posuvnými to ľahko docielite. Môžete si vybrať variantu z číreho skla alebo pre väčšie súkromie existujú aj sklenené dvere posuvné vyrobené z matného skla. Pre ozvláštnenie sa matné sklo dá naviac ozdobiť ornamentami alebo obrázkami pomocou pieskovania.

Sklenene_dvere

Taktiež sa na dvere dá aplikovať akákoľvek digitálna potlač. So sklenenými dverami posuvnými teda docielite mnohostranný efekt – od minimalizmu až po futuristický vzhľad. Sklenené dvere majú aj tú pridanú hodnotu, že vaše priestory presvetlia, nemusíte tak dodatočne investovať do osvetlenia. Ak umiestnite sklenené dvere posuvné na východ na terasu, tie výhľady určite budú stáť za to. Získate tak pocit, že váš priestor nadobudol oveľa väčšiu vzdušnosť a slobodu.