Masívne pánske a jemné dámske strieborné náramky

Šperky sú odpradávna vyjadrením luxusu a elegancie. Zatiaľ čo v minulosti boli k dispozícii iba pre majetné skupiny, urodzené rody a vyjadrovali mnohokrát iba status a majetok, dnes sú originálny a moderný doplnok vhodný na každý deň.

Strieborny naramok je každodenným doplnkom nielen pre ženy, ale radi po ňom siahajú aj muži.

Ponuka je preto zameraná aj na masívnejšie pánske strieborné náramky s väčšou hrúbkou a hmotnosťou. Použité vzory a celkové prevedenie je v pánskom duchu a je vhodné na ľubovolnú príležitosť, či už na všedný deň alebo slávnostnejší okamih. Pánske strieborné náramky sú z rýdzeho, kvalitného striebra a nie sú výrazne vzorované, skôr neutrálne prevedenia vhodné pre mužov.

Naopak, ženské náramky sú jemné, elegantné a jedinečné, každý z nich má svoj tvar, charakteristické, jemné ženské vzorovanie a všetky sú mimoriadne pôvabné.

jewelry-4779954_640

Pre mladých ľudí a to nielen vekom sú určené šnúrkové retiazky so striebornými doplnkami, ozdobami a alebo príveskami, ktoré sú odrazom modernej doby a poslednej módy. Sú spojením šperku a „trendy“ kúsku zároveň a sú vhodné pre ženy aj pre mužov.

Na spoločenskú udalosť si určite vyberiete z ponuky honosných spoločenských náramkov, aj pozlátených, moderne vzorovaných a precízne spracovaných. Na zápästí budete mať samostatný elegantný doplnok, ktorý pri správne zvolenom štýle a najmä strihu rukávov vynikne.

colorful-665694_640

Veľmi elegantne, majestátne a dôstojne pôsobia náramky so zirkónmi, Swarowskeho kryštálmi alebo dokonca s bordovým granátom. Sú určené do spoločnosti k elegantnej róbe a vyčaria z Vás dámu s vyberaným vkusom.

Hravé náramky s farebnými príveskami sú vhodné pre denné nosenie, dokážu dodať všednému dňu pocit atraktívnosti a výnimočnosti.

Ponúkané strieborné náramky sú vzájomným doplnením krásy striebra a profesionálneho spracovania, ktoré z nich robí strieborný šperk a dáva im elegantný vzhľad.