Unikátne zatváranie ZIP sáčkov

Občas si radi spravíme poriadok aj v maličkostiach – doma, na pracovisku, v dielni, v záhrade, v kutilskom kútiku, proste kdekoľvek. Veci si preložíme do nových krabičiek, chvíľu ich máme na pamäti a opäť zabudneme, kde sme čo dali. 

Veľkými pomocníkmi sú šikovné priehľadné ale aj matné ZIP sáčky ZIP sáčky https://www.2packsk.sk/sacky-a-pytle-sk/zip-sacky-sk , ktoré určite oceníte pri precíznom upratovaní.

Ich výhodou je, že veľa vydržia, dajú sa použiť niekoľkokrát, sú odolné a pevné a niektoré vzory majú uško, takže si ich zavesíte a máte navždy prehľad o veciach. Je to naozaj veľké riešenie za malú cenu, určite ste si ich všimli aj u obchodníkov, ktorí takisto oceňujú ich kvalitu.

doubt-4017807_640

Napríklad aj potraviny do nich uložíte, vždy ich po otvorení nájdete s pôvodnou arómou, v pôvodnom stave, bez znakov navlhnutia alebo poškodenia, dokonca aj chúlostivé koreniny a bylinky v nich dlho vydržia bez straty arómy.

Ich zapínanie je bezpečné, jednoduché a veľmi originálne – samotný názov predurčuje formu zapínania na špeciálny plastový zips, ktorý má pevný uzáver až do konca obalu, ľahko sa otvára a zatvára a je vhodný aj na ďalšie použitia.

gummi-bears-318371_640

Niektoré modely majú do seba zapadajúce plastové uzatváranie, ktoré je takisto spoľahlivé a kvalitné.

Ak potrebujete uložiť výnimočnú vec a zapamätať si to, holografické ZIP sáčky sú na to stvorené – ich trblietavá vonkajšia vrstva je zapamätateľná a máte ju stále na očiach.

Pre uskladňovanie vecí má dôležitosť aj odolnosť ponúkaných ZIP sáčkov voči vlhkosti, tlakom, oderom, drobnosti v nich uložené ostanú nepoškodené.

Maličkosť, ktorá má veľké pozitíva – to sú ponúkané ZIP sáčky rôznych rozmerov. Pre najmenších môžu byť aj výchovným príkladom, ako si ukladať veci, mať o nich prehľad a ako s nimi z času na čas manipulovať.

Široká ponuka s rýchlym dodaním je prvotriedna služba pre Vás.

 

5/5 - (3 votes)